szs
Sindikat SŽS - Sindikat Železničarjev Slovenije Sindikat SŽS - Sindikat Železničarjev Slovenije szs szs szs szs szs szs
Uporabniško ime:
Geslo:
nov uporabnik
Sindikat SZS
dot  O sindikatu
Zgodovina  dot
Organigram  dot
Podatki  dot
Celostna podoba  dot
Kje smo  dot
dot  Železničarijada
dot  20. obletnica SŽS
dot  Delovni pogoji
dot  Letovanje
dot  Kolesarska sekcija SŽS
dot  Planinska sekcija SŽS
dot  Ugodnosti za člane
dot  Povezave
Železničar
E-novice
Član
Vodstvo
Svet SŽS Tiskaj
# Ime in priimek Funkcija Telefon GSM E-pošta
1. Albert  Pavlič organizacijski sekretar SŽS 01 29 14 005 041 35 33 04 albert.pavlic@slo-zeleznice.si
2. Alojz  Klokočovnik predsednik SE 040 72 07 27 slavko.klokocovnik@siol.net
3. Anto  Radman predsednik SE 02 29 25 863 041 49 57 04 anto.radman@slo-zeleznice.si
4. Anton  Škrajnar predsednik SE 041 368 334 antonijo.skrajnar@gmail.com
5. Anton  Košir predsednik SE 01 29 12 343 051 69 13 32 anton.kosir@slo-zeleznice.si
6. Benjamin  Ornik sekretar SŽS 01 29 12 555 040 29 42 92 benjamin.ornik@slo-zeleznice.si
7. Boris  Košič predsednik SE 031 55 49 40 kosic7@gmail.com
8. Dominik  Pance predsednik SE 01 29 13 962 040 43 65 75 sindikat.szszalog@slo-zeleznice.si
9. Emir  Kučukovič predsednik SE 030 269 095 ekucukovic@gmail.com
10. Franc  Zupanc predsednik SŽS 01 29 13 310 041 49 48 94 franc.zupanc@slo-zeleznice.si
11. Ibro  Žilič predsednik SE 02 29 22 428 040 67 64 80  ibro.zilic@slo-zeleznice.si
12. Igor  Birčaković v.d. predsednika 040646223 igor.bircakovic@slo-zeleznice.si
13. Jože  Strojinc predsednik SE 040 64 24 52 joze.strojinc@slo-zeleznice.si
14. Jožef  Cep predsednik SE 040 819 810 joze.cep@gmail.com
15. Luka  Perič predsednik SE 041 37 09 71 luka.peric@slo-zeleznice.si
16. Milan  Bezjak predsednik SE 041 44 75 88 milan.bezjak@slo-zeleznice.si
17. Milan   Pavlič predsednik SE 051 63 17 92 milan.pavlic@fersped.si
18. Nežika  Režek predsednica SE 040 57 49 96 exprahova@gmail.com
19. Remzija  Cinac vodja sindikalnega področja PP 01 29 13 388 030 32 38 33 remzija.cinac@slo-zeleznice.si
20. Robert  Medved predsednik SE 01 29 13 364 041 71 50 74  robert.medved@slo-zeleznice.si
21. Suvad  Merdanovič predsednik SE 040 886 210 sudojasna@gmail.com
22. Vladimir  Ipšek predsednik SE 051 41 56 31 vladimir.ipsek@slo-zeleznice.si
23. Vlasta  Klaneček predsednica SE 041 849 476 vlastaklanecek@gmail.com
szs
 
Copyright © SŽS 2009 RoLAN hiška