szs
Sindikat SŽS - Sindikat Železničarjev Slovenije Sindikat SŽS - Sindikat Železničarjev Slovenije szs szs szs szs szs szs
Uporabniško ime:
Geslo:
nov uporabnik
Sindikat SZS
dot  O sindikatu
Zgodovina  dot
Organigram  dot
Podatki  dot
Celostna podoba  dot
Kje smo  dot
dot  Železničarijada
dot  20. obletnica SŽS
dot  Delovni pogoji
dot  Letovanje
dot  Kolesarska sekcija SŽS
dot  Planinska sekcija SŽS
dot  Ugodnosti za člane
dot  Povezave
Železničar
E-novice
Član
Vodstvo
Sindikalne enote Tiskaj
# Ime in priimek Funkcija Telefon GSM E-pošta
1. Albin  Dobnik predsednik SE 070 823 418 albin.dobnik3@gmail.com
2. Alojz  Klokočovnik predsednik SE 040 72 07 27 slavko.klokocovnik@siol.net
3. Anto  Radman predsednik SE 02 29 25 863 041 49 57 04 anto.radman@slo-zeleznice.si
4. Anton  Mirt 041 478 582 anton.mirt@gmail.com
5. Anton  Škrajnar predsednik SE 041 368 334 antonijo.skrajnar@gmail.com
6. Anton  Košir predsednik SE 01 29 12 343 051 69 13 32 anton.kosir@slo-zeleznice.si
7. Anton  Mlakar 031 558 429 *
8. Boris  Košič predsednik SE 031 55 49 40 kosic7@gmail.com
9. Boris  Oblak predsednik SE 040 79 82 70 boris.oblak74@gmail.com
10. Dejan  Štimec 051 395 052 dejan.stimec@gmail.com
11. Dominik  Pance predsednik SE 01 29 13 962 040 43 65 75 sindikat.szszalog@slo-zeleznice.si
12. Drago  Savić vodja sindikalnega področja TP 01 29 12 129 041 49 48 55 drago.savic@slo-zeleznice.si
13. Fahrudin  Bizjak predsednik SE 041 33 82 88 fahrudin.bizjak@slo-zeleznice.si
14. Franc  Zupanc 01 29 13 310 041 49 48 94 franc.zupanc@slo-zeleznice.si
15. Gašper  Bevc 041 508 040 bgybevc@gmail.com
16. Goran  Balta 040 210 537 *
17. Goran  Prodanovič 031 638 330 *
18. Goran  Milinkovič predsednik SE * 041 477 694 sindkat.szskoper@slo-zeleznice.si
19. Ibro  Žilič predsednik SE 02 29 22 428 040 67 64 80  ibro.zilic@slo-zeleznice.si
20. Jože  Strojinc predsednik SE 040 64 24 52 joze.strojinc@slo-zeleznice.si
21. Jožef  Cep predsednik SE 040 819 810 joze.cep@gmail.com
22. Luka  Perič predsednik SE 041 37 09 71 luka.peric@slo-zeleznice.si
23. Matej  Hajdinjak 041 724 708 *
24. Milan  Bezjak predsednik SE 041 44 75 88 milan.bezjak@slo-zeleznice.si
25. Nežika  Režek predsednica SE 040 57 49 96 exprahova@gmail.com
26. Peter  Lešnik 051 373 365 peter.lesnik@slo-zeleznice.si
27. Rade  Milakovič predsednik SE 05 29 65 206 040 22 29 73 milakovic.rade@gmail.com
28. Remzija  Cinac vodja sindikalnega področja PP 01 29 13 388 030 32 38 33 remzija.cinac@slo-zeleznice.si
29. Robert  Medved predsednik SE 01 29 13 364 041 71 50 74  robert.medved@slo-zeleznice.si
30. Robert  Dekanj 031 712 935 *
31. Roman  Nadu 041 440 395 roman.nadu@gmail.com
32. Suvad  Merdanovič predsednik SE 040 886 210 sudojasna@gmail.com
33. Vladimir  Ipšek predsednik SE 051 41 56 31 vladimir.ipsek@slo-zeleznice.si
34. Vlasta  Klaneček predsednica SE 041 849 476 vlastaklanecek@gmail.com
szs
 
Copyright © SŽS 2009 RoLAN hiška